3. posms ar apļu laikiem

Numurs Vieta pēc 1. Vieta pēc 2. Vieta Klase Dalībnieki Apļa laiks 1. Apļa laiks 2. Apļa laiks 3. Rezultāts
49 1 1 1 C1M Staņislavs Leščinskis 0:13:17 0:13:31 0:13:39 0:40:27
44 3 2 2 K1M Juris Apters 0:13:33 0:13:53 0:13:59 0:41:25
42 3 3 3 K1M Kaspars Broks 0:13:33 0:13:55 0:13:58 0:41:26
28 2 4 4 K2M Rolands Kalniņš, Arnis Kalniņš 0:13:32 0:13:57 0:13:59 0:41:28
45 5 5 5 K1M Gabriels Šūpulnieks 0:13:47 0:14:05 0:14:13 0:42:05
47 7 6 6 K1W Evita Bole 0:14:42 0:14:43 0:14:45 0:44:10
50 6 7 7 K1M Rihards Zutis 0:14:29 0:15:02 0:14:52 0:44:23
23 8 8 8 K1M Oskars Galzons 0:15:10 0:15:11 0:15:58 0:46:19
21 9 9 9 K1M Edgars Purviņš 0:15:17 0:15:30 0:15:42 0:46:29
31 10 10 10 K1W Evija Zute 0:15:35 0:16:07 0:16:32 0:48:14
41 12 11 11 K1M Sandis Mamontovs 0:16:13 0:16:18 0:16:30 0:49:01
33 11 12 12 K1M Ģirts Sarja 0:16:12 0:16:47 0:16:52 0:49:51
30 13 13 13 K1W Ilze Balode 0:16:33 0:16:48 0:17:24 0:50:45
29 14 14 14 PE_K1M Jānis Saulītis 0:17:00 0:17:10 0:17:37 0:51:47
8 15 15 15 SUPM Aleksandrs Ballods 0:17:03 0:17:30 0:17:43 0:52:16
2 17 16 16 SUPM Ansis Īvāns 0:17:39 0:17:10 0:17:33 0:52:22
43 18 18 17 K1W Solveiga Lapa 0:17:43 0:17:54 0:16:47 0:52:24
32 16 17 18 K1M Andris Prindulis 0:17:19 0:18:06 0:18:16 0:53:41
12 19 19 19 SUPW Jūlija Mihailova 0:18:01 0:18:50 0:18:57 0:55:48
19 24 22 20 K2MIX Guna Daugule, Viesturs Bebris 0:18:46 0:18:38 0:18:35 0:55:59
24 20 24 21 PE_K1M Georgijs Kaličava 0:18:25 0:19:06 0:18:30 0:56:01
4 22 21 22 SUPM Māris Galenieks 0:18:39 0:18:41 0:18:55 0:56:15
34 25 25 23 K1W Inta Krūmiņa 0:18:54 0:18:55 0:18:41 0:56:30
17 23 20 24 PE_K1M Anrijs Verovkins 0:18:40 0:18:31 0:19:25 0:56:36
11 21 22 25 SUPM Valdis Kļaviņš 0:18:31 0:18:53 0:19:21 0:56:45
38 26 26 26 K1M Viktors Rožkalns 0:19:20 0:19:37 0:19:34 0:58:31
27 27 27 27 PE_K1M Paulis Hercs 0:19:27 0:20:00 0:20:27 0:59:54
1 28 28 28 SUPM Ansis Dobelis 0:19:30 0:20:17 0:21:16 1:01:03
10 29 29 29 PE_K1W Anda Tumaševska 0:20:13 0:20:23 0:20:33 1:01:09
3 31 31 30 SUPM Jurģis Īvāns 0:20:34 0:21:23 0:20:44 1:02:41
37 32 30 31 K1W Sandra Lapiņa 0:20:39 0:21:05 0:21:18 1:03:02
9 30 32 32 SUPW Santa Rasa-Daukše 0:20:32 0:21:35 0:22:29 1:04:36
20 33 33 33 K1W Rūta Patmalniece 0:20:59 0:22:09 0:22:13 1:05:21
13 34 35 34 SUPW Jūlija Karpova 0:21:22 0:23:16 0:23:12 1:07:50
22 35 34 35 SUPW Agnese Cimdina 0:21:24 0:23:10 0:24:40 1:09:14
6 36 36 36 SUPM Ēriks Loks 0:22:04 0:23:12 0:24:25 1:09:41
25 37 37 37 SUPM Andris Grīnbergs 0:24:36 0:25:20 0:25:51 1:15:47
39 39 39 38 SUPW Ilze Tormane 0:26:11 0:26:27 0:27:00 1:19:38
15 40 40 39 SUPM Aleksandrs Karpovs 0:26:42 0:26:29 0:27:07 1:20:18
40 38 38 DNF SUPM Kaspars Tormanis 0:25:54 0:24:43 DNF DNF