Ogres airēšanas maratons 2019

Sestdiena, Oktobris 26, 2019 - 10:00 to 19:30
Latvija
Ogres upe

Apstiprinu:
G. Patmalnieks
biedrības „Staburaga bērni”
valdes pr-s

Ogres airēšanas maratons.

Nolikums.

Mērķis un uzdevumi.

Popularizēt ūdenstūrismu. Celt braucēju meistarību. Noskaidrot labākos braucējus.

Vieta un laiks.

Sacensības notiks Ogres upē 2019. g. 26. oktobrī, sestdien. Starts 50km pie Kokneses tilta (lejpus, labajā krstā), un 12 km Ogresgala peldvietā, finišs pie Ogres HES

Organizācija.

Sacensības organizē un vada  biedrība „Staburaga bērni” sadarbībā ar Ogres pašvaldību. Informācija un pieteikšanās pa tālruni vai e-pastu , 29669185.
gundars.patmalnieks@inbox.lv

Dalībnieki , laivu klases, distances .

Sacensībās var piedalīties jebkurš interesents atbilstoši  laivu klasei, vecuma un dzimuma grupai.
Maratons 50 km. Kokneses tilts – Līkais tilts.
K-1 (vienvietīgās smailītes, 5m un garākas), K-2 vīriešu, jauktās, sieviešu (divvietīgās smailītes). C-2 (divvietīgas kanoe laivas) vīriešu, jauktās, sieviešu
Pusmaratons 12km. Ogresgals – Līkais tilts. K-1 veterāni (no 50g.) K-1  īsās smailītes(līdz  5m). K-1 jaunieši (11-18 g.v.) garās smailītes un īsās. K-2 veterāni un jaunieši .SOT (sit on top)un SUP (stand up padling) vet.,v,s, jaunieši, jaunietes., C – 2 vet.,v,s,mix, jaunieši, jaunietes. Piepūšamās gumijas laivas  vet., v,s,mix, jaunieši neatkarīgi no dalībnieku skaita laivā. Airu laivas vet., v, s, mix, jaunieši, jaunietes neatkarīgi no dalībnieku skaita laivā.
Eskimosu apgrieziena sacensības. 10 apgriezieni uz laiku. 2 mēģinājumi, vērtē labāko. Vīrieši un sievietes, Jaunieši un jaunietes.
Bērnu starti. Līdz 10g. 100m, 11-14 g. 200m.
Tās laivu klases, vecuma un dzimuma grupas, kurās pieteiktas mazāk par 3 ekipāžām, tiks pievienotas pie nākošās spēcīgākās laivu klases vai grupas, bet distances ietvaros.

Drošības organizēšana.

Obligātais inventārs: peldvestes (kvalitāte tiks pārbaudīta), mobilais telefons ūdensdroši iesaiņots. Trūkstošās peldvestes varēs iznomāt starta vietā. Ķiveres pēc ieskatiem, atbilstoši laivu klasei.
Katra sacīkšu dalībnieka pienākums ir sniegt nepieciešamo palīdzību avarējušai ekipāžai.

Pieteikšanās, dalības maksa.

Iepriekšējā pieteikšanās e-pastā gundars.patmalnieks@inbox.lv līdz 25.oktobrim 3 eur. Piesakoties sacensību dienā dalības maksa 5 eur. Ogres novada iedzīvotājiem un jauniešiem bezmaksas. Finansē Ogres novada pašvaldība.

Vērtēšana, apbalvošana.

1.-3. v. ieguvēji katrā vecuma, dzimuma grupā un laivu klasē saņems diplomu un balvu.

Programma.

Līdz 11ººreģistrācija, iesildīšanās
11ºº   starts maratonam 
14ºº   starts pusmaratonam
16ºº-   17ºº eskimosu apgrieziena sacensības. Bērnu starti. Uzvarētāju apbalvošana.

Dalībnieki paši atbild par transportu, naktsmītnēm, ēdināšanu. Par drošību un veselības stāvokli atbild paši dalībnieki, nepilngadīgo dalībnieku vecāki.