Raksti

Šajā sadaļā publicējam mūsu un jūsu rakstus un stāstus par laivošanas pieredzi, piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem, kā arī apskatus par notikušajiem pasākumiem un sacensībām. Vēlies savu stāstu izstāstīt citiem? Sūti to uz airesana.lv@gmail.com, norādot autoru.

2018.gada 20.jūlijā airētāju grupa ar prāmi devās no Rīgas uz Stokholmu, lai ar kajakiem no Stokholmas caur Helsinkiem aizairētu līdz Rīgai. Te ir triju airētāju ceļojuma dienasgrāmatu apkopojums no ierakstiem Facebook vietnē.

Autors: Alīna


Krumlovas maratonā kanoe divnieks – Jānis Balodis un Gatis Ozoliņš - un SUP dēļa airētājs Andris Bisenieks izcīna zelta un bronzas godalgas.

Autors: Melnās Bertas komanda.


Hronoloģiska teksta tiešraide atbalsta grupas (Melnā Berta) acīm no Lietuvas nakts maratona - Divpilsētu izaicinājums (Dipolio iššūkis).

Autors: Melnās Bertas komanda, 2011.gads


Krumlovas maratons ir lielākais Čehijā un viens no ICF pasaules maratonu tūres posmiem. Tikai 36,7 km- elegants un baudāms braucamgabals pa Vltavas upi arī tad, ja negribas ne ar vienu sacensties.
- Klausies, braucam uz Krumlovas maratonu. Tur oktobra sākuma ir ļoti silts, kā nekā Dienvidčehija...

Autors: Ilze Plakane, 2012.gads


Šī gada Jukonas maratonā (Yukon River Quest), kas ir garākais un grūtākais kanoe laivu maratons pasaulē, uz Kanādu devās divas latviešu ekipāžas „Melnā Berta” (Ilze Plakane un Uģis Gūtmanis) un „Lazy Turtle” (Jānis Balodis un Oļegs Sorokins). Ir milzīgs gandarījums par sasniegto – „Melnā Berta” finišē pirmie savā klasē (kaijaku divnieki Mix) un ir trešie starp visiem kajaku divniekiem.

Autors: Melnās Bertas komanda

Krasta reportāža.


Kādu dienu igauņu laivotāju lapā www.kajak.ee parādījās informācija par Kaberneeme maratonu. Maija sākumā bijām Tallinā un pie viena izmantojām iespēju apskatīt Kaberneeme līci un maratona norises vietu. Pirmais iespaids iepriecināja - miniatūra ostiņa ar hoteli un restorānu pašā krastā. Neliels līcītis ar trim saliņām - Rohusi, Umblu un Pedassaar, ap kurām arī tika paredzēta sacensību distance. Nolēmām, ka uz šo maratonu ir vērts atbraukt.

Lapas