Lucavsalas seriāls 2014- 2.posma rezultāti

 Lucavsalas seriāls 2014- 2.posma rezultāti

Ātrākais laiks- 00:39:26 (Mārcis Laidiņš)

KM GRUPA
K1 KLASE
Vieta klasē Dalībnieka
numurs
Klase Apakšklase Dalībnieki Laiks distancē Starpība ar
Ātrāko laiku
PUNKTI
(pēc vietas klasē)
1. 26. K1 K1M Mārcis Laidiņš 00:39:26 +00:00:00 35
2. 16. K1 K1M Toms Smirnovs 00:39:51 +00:00:25 32
3. 20. K1 K1M Gundars Tauriņš (laiks- 00:41:43:19) 00:41:43 +00:02:17 29
4. 17. K1 K1M Dāvis Veikšāns (laiks- 00:41:43:85) 00:41:44 +00:02:18 26
5. 4. K1 K1M Gints Kalniņš 00:42:31 +00:03:05 23
6. 5. K1 K1M Uldis Vidžus 00:42:32 +00:03:06 20
7. 2. K1 K1M Linards Volks 00:43:30 +00:04:04 18
8. 33. K1 K1M Jānis Saulītis 00:47:24 +00:07:58 16
9. 11. K1 K1M Gundars Patmalnieks 00:51:26 +00:12:00 14
10. 3. K1 K1M Didzis Sedlenieks 00:51:36 +00:12:10 12
11. 13. K1 K1W Linda Leja 00:52:36 +00:13:10 10
12. 7. K1 K1W Solveiga Lapa (laiks- 00:54:34:55) 00:54:35 +00:15:09 9
13. 23. K1 K1M Juris Kauliņš (laiks- 00:54:35:06) 00:54:35 +00:15:09 8
14. 25. K1 K1W Evija Zute 00:55:19 +00:15:53 7
15. 24. K1 K1M (jun.) Rolands Kalniņš 00:55:23 +00:15:57 6
16. 31. K1 K1M Uldis Mors 00:56:17 +00:16:51 5
17. 30. K1 K1W Daina Pastare 00:56:25 +00:16:59 4
18. 102. K1 K1M Harijs Gulbis 00:56:27 +00:17:01 3
19. 19. K1 K1W Rudīte Everte 00:59:52 +00:20:26 2
  29. K1 K1M Edgars Purviņš N   0
K2 KLASE
Vieta klasē Dalībnieka
numurs
Klase Apakšklase Dalībnieki Laiks distancē Starpība ar
Ātrāko laiku
PUNKTI
(pēc vietas klasē)
1. 22. K2 K2M Gatis Krūze/Aleksis Štucers 00:41:50 +00:02:24 35
2. 6. K2 K2MIX Ieva Vītiņa/Aivars Krastiņš 00:51:20 +00:11:54 32
  1. K2 K2MIX Ilze Plakane/Uģis Gūtmanis N   0
PE GRUPA
PE_K2 KLASE
Vieta klasē Dalībnieka
numurs
Klase Apakšklase Dalībnieki Laiks distancē Starpība ar
Ātrāko laiku
PUNKTI
(pēc vietas klasē)
  15. PE_K2 PE_K2MIX Māris Tocups/Linda Konopore (jun.) N    
PE_K1 KLASE
Vieta klasē Dalībnieka
numurs
Klase Apakšklase Dalībnieki Laiks distancē Starpība ar
Ātrāko laiku
PUNKTI
(pēc vietas klasē)
1. 10. PE_K1 PE_K1M Ģirts Zvirbulis 00:52:45 +00:13:19 35
2. 34. PE_K1 PE_K1W Ilze Balode 00:59:06 +00:19:40 32
3. 32. PE_K1 PE_K1M Anrijs Verovkins 01:01:14 +00:21:48 29
4. 27. PE_K1 PE_K1M Paulis Hercs 01:01:25 +00:21:59 26
5. 14. PE_K1 PE_K1M Ivars Vertuls 01:09:07 +00:29:41 23
SUP GRUPA
Vieta klasē Dalībnieka
numurs
Klase Apakšklase Dalībnieki Laiks distancē Starpība ar
Ātrāko laiku
PUNKTI
(pēc vietas klasē)
1. 21. SUP SUP-V Andris Bisnieks 00:51:23 +00:11:57 35
2. 28. SUP SUP-S Julija Viktorova 01:06:45 +00:27:19 32
3. 101. SUP SUP-S Olga Šilova 01:10:54 +00:31:28 29
4. 12. SUP SUP-V Aleksandrs Ballods 01:11:43 +00:32:17 26
  9. SUP SUP-V Kristaps Salens N   0