Lucavsalas seriāls- kopsavilkums pēc 5 posmiem

 Lucavsalas seriāls- kopsavilkums pēc 5 posmiem


Dalībnieki, kuriem nepieciešams piedalīties vēl vismaz 1 posmā, lai iegūtu obligāto 4 posmu ieskaiti, atzīmēti zilā krāsā.
Dalībnieki, kuriem nepieciešams piedalīties abos pēdējos posmos, atzīmēti sarkanā krāsā.
Dalībnieki, kuri vairs nevar pretendēt uz kopējo ieskaiti, atzīmēti bāli pelēkā krāsā.

KM GRUPA
K1 KLASE
        22.05.14 12.06.14 03.07.14 17.07.14 14.08.14
Dalībnieka
 numurs
Klase Apakšklase Dalībnieki 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms 5.posms
17. K1 K1M Dāvis Veikšāns 29 26 32 0 29
20. K1 K1M Gundars Tauriņš 26 29 26 0 32
35. K1 K1M Sergejs Nemņaševs 0 0 35 35 35
2. K1 K1M Linards Volks 20 18 23 32 26
26. K1 K1M Mārcis Laidiņš 35 35 29 0 0
33. K1 K1M Jānis Saulītis 0 16 18 29 20
4. K1 K1M Gints Kalniņš 0 23 20 0 23
16. K1 K1M Toms Smirnovs 32 32 0 0 0
11. K1 K1M Gundars Patmalnieks 16 14 16 8 16
13. K2 K1W Linda Leja 0 10 12 23 14
3. K1 K1M Didzis Sedlenieks 12 12 14 18 0
5. K1 K1M Uldis Vidžus 23 20 0 0 0
24. K1 K1M (jun.) Rolands Kalniņš 9 6 8 0 18
29. K1 K1M Edgars Purviņš 0 0 10 20 10
7. K1 K1W Solveiga Lapa 0 9 9 14 0
30. K1 K1W Daina Pastare 0 4 0 26 0
25. K1 K1W Evija Zute 0 7 7 16 0
19. K1 K1W Rudīte Everte 14 2 0 0 12
8. k1 K1W Liene Kupča 10 0 0 12 0
23. K1 K1M Emīls Goldšteins 18 0 0 0 0
38. K1 K1W Rūta Patmalniece 0 0 0 7 9
37. K1 K1W Jana Sīle 0 0 0 10 0
36. K1 K1M Mitrofans Slobodjans 0 0 0 9 0
23. K1 K1M Juris Kauliņš 0 8 0 0 0
31. K1 K1M Uldis Mors 0 5 0 0 0
102. K1 K1M Harijs Gulbis 0 3 0 0 0
K2 KLASE
Dalībnieka
 numurs
Klase Apakšklase Dalībnieki 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms 5.posms
22. K2 K2M Gatis Krūze/Aleksis Štucers 32 35 35 35 35
6. K2 K2MIX Ieva Vītiņa/Aivars Krastiņš 29 32 32 0 32
1. K2 K2MIX Ilze Plakane/Uģis Gūtmanis 35 0 0 0 0
39. K2 K2M Andrejs Meijers/Aleksejs Sapogovs 0 0 0 32 0
PE GRUPA
PE_K2 KLASE
Dalībnieka
 numurs
Klase Apakšklase Dalībnieki 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms 5.posms
15. PE_K2 PE_K2MIX Māris Tocups/Linda Konopore (jun.) 35 0 35 0 35
      Māris Tocups/L. Konopore (sen.) 0 0 0 35 0
PE_K1 KLASE
Dalībnieka
 numurs
Klase Apakšklase Dalībnieki 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms 5.posms
10. PE_K1 PE_K1M Ģirts Zvirbulis 35 35 29 26 35
14. PE_K1 PE_K1M Ivars Vertuls 0 23 26 29 32
27. PE_K1 PE_K1M Paulis Hercs 32 26 23 23 29
34. PE_K1 PE_K1W Ilze Balode 0 32 35 35 0
32. PE_K1 PE_K1M Anrijs Verovkins 0 29 32 32 0
SUP GRUPA
Dalībnieka
 numurs
Klase Apakšklase Dalībnieki 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms 5.posms
21. SUP SUP-V Andris Bisnieks 35 35 35 0 35
9. SUP SUP-V Kristaps Salens 32 0 32 35 32
28. SUP SUP-S Julija Viktorova 0 32 29 29 29
12. SUP SUP-V Aleksandrs Ballods 29 26 26 32 0
101. SUP SUP-S Olga Šilova 0 29 0 0 0