Laivas "uzlabošana"

2 ieraksti / 0 jauni
Pēdējais ziņojums
sursurs
Lietotāja sursurs attēls
Bezsaistē
Last seen: 4 gadi 2 mēneši atpakaļ
Reģistrējies: 07/07/2015
Laivas "uzlabošana"

Lieta tāda, ka manai laivai vajadzētu nomainīt stūri (tb visticamāk izdomāt kādu citu stūres mehānismu). Šobrīd izskatās šādi: http://www.draugiem.lv/gallery/?pid=313396965 (zinātāji sapratīs, bet varu arī uztaisīt tieši stūres bildi).
Vai / kur / kā būtu iespējams šo visu pārtaisīt uz kādu stūri, kas būtu zemāk novietota, nevis laivas galā (augšā)..
Pašai nav nekādas sajēgas par laivu taisīšanu, tā kā tikai atrast kur kaut ko nopirkt, laikam nederēs, bet vajadzēs atrast kādu, kurš par saprātīgām naudiņām (kādām?) to varētu visu sataisīt.
Tāpat interesētu, kur / kā tai laivai pierīkot kādus borta striķus vai ko tamlīdzīgu. Kā arī ieviest laivai kabīnē kādus ceļu balstus vai tamlīdzīgi. Arī laikam pati to nespēšu izdarīt.
Mērķis ir padarīt laivu ērtāku ceļošanai, vienkāršiem braucieniem gan jūrā, gan pa upēm, u.tml.

Jau iepriekš pateicos par konstruktīviem ieteikumiem. :) (Ieteikumus citas laivas iegādei vai tamlīdzīgi drīkst paturēt pie sevis ;) )

Jānis_B
Lietotāja Jānis_B attēls
Bezsaistē
Last seen: 3 gadi 6 mēneši atpakaļ
Reģistrējies: 17/11/2013
Re: Laivas "uzlabošana"

No gtaviem risinājumiem stūrei, lai dabūtu viņu pēc iespējas tuvāk ūdenim ir http://www.smart-tracker.com/bladehousing.htm, bet būs jāpārvieto esošā stūres stiprinājuma vieta. Viņa ir pa tālu no astes gala.

Var likt arī kajaksport KS-Navigator (es Anetes akvai tādu ieliku un Matīsa revalam), bet stiprinājuma vieta vienalga būtu jāpārvieto.

Ar pedāļiem arī ir vairāki varianti.
Gatavi pedāļi ir gan tam pašam smart tracker, gan kajaksport - http://www.kajaksport.fi/products/footrest-and-steering/ks-flex-joint-st.... Pēdējie man patīk labāk, bet nevienā no šiem variantiem vairs nevar normāli paairēt gludā ūdenī, jo katra pēda ir pie sava borta.
Risinājums ir nedaudz radošs. Par piemēru var ņemt http://www.vajdagroup.com > Accessories > Footrest > Power Glide - Sea Kayak vai Surf Ski pedāļus. vajadzēs mitrum izturīgo saplāksni un nerūsējošā tērauda skrūves. Ja var pielāgot gatavas sliedes būs vienkāršāk.