Raksti

Šajā sadaļā publicējam mūsu un jūsu rakstus un stāstus par laivošanas pieredzi, piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem, kā arī apskatus par notikušajiem pasākumiem un sacensībām. Vēlies savu stāstu izstāstīt citiem? Sūti to uz airesana.lv@gmail.com, norādot autoru.

Autors:  Imants Dāvidsons


Izdomāju nedēļas nogali aizvadīt Daugavgrīvā pie jūras. Izbaudīju Vakarbuļļu pludmales jūras un saules peldes, notestēju vairākus "Buļļu laivas" SUP dēļus, baudīju piejūras dabas lieguma skaistās dabas ainavas.

Viss bij jauki, līdz Lielupes ietekai jūrā...

Ik pa laikam publiskajā informācijas telpā nonāk kāds raksts par kārtējo atgadījumu uz ūdens, kam seko vētra viedokļu un komentāru sociālajos tīklos. No tā visa gribētos sagaidīt kaut kādu cilvēku izaugsmi ar mācīšanos no kļūdām, bet tā vien šķiet, ka tas izpaliek. Varbūt mācīšanās izpaliek, jo visi paši gudri un kurš gan lasīs lietošanas instrukciju! Šis raksts būs viena šāda brauciena iztirzājums un ieteikumi par to, kā nenokļūt līdzīgās situācijās.

2018.gada 20.jūlijā airētāju grupa ar prāmi devās no Rīgas uz Stokholmu, lai ar kajakiem no Stokholmas caur Helsinkiem aizairētu līdz Rīgai. Te ir triju airētāju ceļojuma dienasgrāmatu apkopojums no ierakstiem Facebook vietnē.

Autors: Alīna


Krumlovas maratonā kanoe divnieks – Jānis Balodis un Gatis Ozoliņš - un SUP dēļa airētājs Andris Bisenieks izcīna zelta un bronzas godalgas.

Autors: Melnās Bertas komanda.


Hronoloģiska teksta tiešraide atbalsta grupas (Melnā Berta) acīm no Lietuvas nakts maratona - Divpilsētu izaicinājums (Dipolio iššūkis).

Autors: Melnās Bertas komanda, 2011.gads


Krumlovas maratons ir lielākais Čehijā un viens no ICF pasaules maratonu tūres posmiem. Tikai 36,7 km- elegants un baudāms braucamgabals pa Vltavas upi arī tad, ja negribas ne ar vienu sacensties.
- Klausies, braucam uz Krumlovas maratonu. Tur oktobra sākuma ir ļoti silts, kā nekā Dienvidčehija...

Lapas