Lucavsalas seriāls 2014- 5.posma rezultāti

Lucavsalas seriāls 2014- 5.posma rezultāti

Ātrākais laiks: 47 minūteS un 43 sekundes (Sergejs Nemņaševs)
Distance: 2 apļi, ~9 km (airēšanas bāze- dzelzceļa tilts- airēšanas bāze) 

1.posms- rezultāti   2.posms- rezultāti   3.posms- rezultāti  4.posms- rezultāti


KM GRUPA
K1 KLASE
Vieta klasē Dalībnieka
numurs
Klase Apakšklase Dalībnieki 1.apļa laiks Laiks distancē Starpība ar
Ātrāko laiku
PUNKTI
(pēc vietas klasē)
1. 35. K1 K1M Sergejs Nemņaševs 00:23:21 00:47:43 +00:00:00 35
2. 20. K1 K1M Gundars Tauriņš 00:23:30 00:47:58 +00:00:15 32
3. 17. K1 K1M Dāvis Veikšāns 00:24:54 00:52:04 +00:04:21 29
4. 2. K1 K1M Linards Volks 00:25:40 00:52:35 +00:04:52 26
5. 4. K1 K1M Gints Kalniņš 00:26:46 00:55:03 +00:07:20 23
6. 33. K1 K1M Jānis Saulītis 00:29:18 01:01:19 +00:13:36 20
7. 24. K1 K1M (jun.) Rolands Kalniņš 00:31:30 01:04:41 +00:16:58 18
8. 11. K1 K1M Gundars Patmalnieks 00:32:32 01:08:09 +00:20:26 16
9. 13. K2 K1W Linda Leja 00:32:30 01:08:12 +00:20:29 14
10. 19. K1 K1W Rudīte Everte 00:33:50 01:08:51 +00:21:08 12
11. 29. K1 K1M Edgars Purviņš 00:41:45 01:16:23 +00:28:40 10
12. 38. K1 K1W Rūta Patmalniece 00:40:29 01:27:00 +00:39:17 9
  30. K1 K1W Daina Pastare N      
  3. K1 K1M Didzis Sedlenieks N      
  25. K1 K1W Evija Zute N      
  7. K1 K1W Solveiga Lapa N      
  8. k1 K1W Liene Kupča N      
  5. K1 K1M Uldis Vidžus N      
  23. K1 K1M Juris Kauliņš N      
  31. K1 K1M Uldis Mors N      
  16. K1 K1M Toms Smirnovs N      
  26. K1 K1M Mārcis Laidiņš N      
K2 KLASE
Vieta klasē Dalībnieka
numurs
Klase Apakšklase Dalībnieki 1.apļa laiks Laiks distancē Starpība ar
Ātrāko laiku
PUNKTI
(pēc vietas klasē)
1. 22. K2 K2M Gatis Krūze/Aleksis Štucers 00:26:45 00:54:27 +00:06:44 35
2. 6. K2 K2MIX Ieva Vītiņa/Aivars Krastiņš 00:29:37 01:02:08 +00:14:25 32
  1. K2 K2MIX Ilze Plakane/Uģis Gūtmanis N      
PE GRUPA
PE_K2 KLASE
Vieta klasē Dalībnieka
numurs
Klase Apakšklase Dalībnieki 1.apļa laiks Laiks distancē Starpība ar
Ātrāko laiku
PUNKTI
(pēc vietas klasē)
1. 15. PE_K2 PE_K2MIX Māris Tocups/Linda Konopore (jun.) 00:39:36 01:24:28 +00:36:45 35
PE_K1 KLASE
Vieta klasē Dalībnieka
numurs
Klase Apakšklase Dalībnieki 1.apļa laiks Laiks distancē Starpība ar
Ātrāko laiku
PUNKTI
(pēc vietas klasē)
1. 10. PE_K1 PE_K1M Ģirts Zvirbulis 00:31:50 01:05:53 +00:18:10 35
2. 14. PE_K1 PE_K1M Ivars Vertuls 00:33:39 01:10:52 +00:23:09 32
3. 27. PE_K1 PE_K1M Paulis Hercs 00:36:46 01:17:29 +00:29:46 29
  34. PE_K1 PE_K1W Ilze Balode N      
  32. PE_K1 PE_K1M Anrijs Verovkins N      
SUP GRUPA
Vieta klasē Dalībnieka
numurs
Klase Apakšklase Dalībnieki 1.apļa laiks Laiks distancē Starpība ar
Ātrāko laiku
PUNKTI
(pēc vietas klasē)
1. 21. SUP SUP-V Andris Bisnieks 00:29:38 01:01:31 +00:13:48 35
2. 9. SUP SUP-V Kristaps Salens 00:34:44 01:12:32 +00:24:49 32
3. 28. SUP SUP-S Julija Viktorova 00:39:36 01:25:12 +00:37:29 29
4. 12. SUP SUP-V Aleksandrs Ballods N