Lucavsalas seriāls 2014- 7.posma rezultāti

Lucavsalas seriāls 2014- 7.posma rezultāti

Ātrākais laiks: 43 minūtes un 12 sekundes (Sergejs Nemņaševs)
Distance: ~8,5 km

1.posms- rezultāti   2.posms- rezultāti   3.posms- rezultāti  4.posms- rezultāti  5.posms- rezultāti 6.posms- rezultāti


KM GRUPA
K1 KLASE
Vieta klasē Dalībnieka
numurs
Klase Apakšklase Dalībnieki Laiks distancē Starpība ar
Ātrāko laiku
PUNKTI
(pēc vietas klasē)
1. 35. K1 K1M Sergejs Nemņaševs 00:43:12 +00:00:00 35
2. 16. K1 K1M Toms Smirnovs 00:43:37 +00:00:25 32
3. 20. K1 K1M Gundars Tauriņš 00:43:45 +00:00:33 29
4. 2. K1 K1M Linards Volks 00:47:45 +00:04:33 26
5. 4. K1 K1M Gints Kalniņš 00:49:07 +00:05:55 23
6. 33. K1 K1M Jānis Saulītis 00:56:34 +00:13:22 20
7. 11. K1 K1M Gundars Patmalnieks 00:56:36 +00:13:24 18
8. 25. K1 K1W Evija Zute 00:56:46 +00:13:34 16
9. 29. K1 K1M Edgars Purviņš 00:58:24 +00:15:12 14
10. 24. K1 K1M (jun.) Rolands Kalniņš 00:58:57 +00:15:45 12
11. 13. K1 K1W Linda Leja 00:59:26 +00:16:14 10
12. 3. K1 K1M Didzis Sedlenieks 00:59:34 +00:16:22 9
13. 19. K1 K1W Rudīte Everte 01:02:19 +00:19:07 8
14. 7. K1 K1W Solveiga Lapa 01:03:03 +00:19:51 7
15. 38. K1 K1W Rūta Patmalniece 01:12:57 +00:29:45 6
  26. K1 K1M Mārcis Laidiņš N    
  17. K1 K1M Dāvis Veikšāns N    
  30. K1 K1W Daina Pastare N    
  8. k1 K1W Liene Kupča N    
  5. K1 K1M Uldis Vidžus N    
  23. K1 K1M Juris Kauliņš N    
  31. K1 K1M Uldis Mors N    
K2 KLASE
Vieta klasē Dalībnieka
numurs
Klase Apakšklase Dalībnieki Laiks distancē Starpība ar
Ātrāko laiku
PUNKTI
(pēc vietas klasē)
  6. K2 K2MIX Ieva Vītiņa/Aivars Krastiņš N    
  22. K2 K2M Gatis Krūze/Aleksis Štucers N    
PE GRUPA
PE_K2 KLASE
Vieta klasē Dalībnieka
numurs
Klase Apakšklase Dalībnieki Laiks distancē Starpība ar
Ātrāko laiku
PUNKTI
(pēc vietas klasē)
1. 15. PE_K2 PE_K2MIX Māris Tocups/Linda Konopore (jun.) 01:18:46 +00:35:34 35
PE_K1 KLASE
Vieta klasē Dalībnieka
numurs
Klase Apakšklase Dalībnieki Laiks distancē Starpība ar
Ātrāko laiku
PUNKTI
(pēc vietas klasē)
1. 10. PE_K1 PE_K1M Ģirts Zvirbulis 00:56:25 +00:13:13 35
2. 34. PE_K1 PE_K1W Ilze Balode 01:05:19 +00:22:07 32
3. 27. PE_K1 PE_K1M Paulis Hercs 01:08:59 +00:25:47 29
4. 14. PE_K1 PE_K1M Ivars Vertuls 01:11:07 +00:27:55 26
  32. PE_K1 PE_K1M Anrijs Verovkins N    
SUP GRUPA
Vieta klasē Dalībnieka
numurs
Klase Apakšklase Dalībnieki Laiks distancē Starpība ar
Ātrāko laiku
PUNKTI
(pēc vietas klasē)
1. 28. SUP SUP-S Julija Viktorova 01:13:23 +00:30:11 35
2. 21. SUP SUP-V Andris Bisnieks 01:13:38 +00:30:26 32
3. 12. SUP SUP-V Aleksandrs Ballods 01:15:01 +00:31:49 29
4. 9. SUP SUP-V Kristaps Salens N